renato moicano krytykuje gale ufc apex

Renato Moicano krytykuje – 'Wszyscy mają gale UFC Apex w…’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Renato Moicano zdecydował się otwarcie skrytykować swojego pracodawcę. Zawodnik organizacji UFC nie jest zadowolony z faktu, że musi bić się na gali Fight Night na obiekcie UFC APEX.

Renato Moicano udzielił wywiadu portalowi MMAJunkie. W trakcie rozmowy Brazylijczyk skrytykował nie tylko fakt, że musi walczyć na gali UFC Vegas, lecz również to, że ogółem takie wydarzenia są organizowane.

Notowany na 13. miejscu rankingu kategorii lekkiej, Moicano wystąpi 3 lutego w co-main evencie gali UFC Vegas 85. Renato zmierzy się z Amerykaninem Drew Doberem. Mimo wysokiego miejsca w rozpisce Brazylijczyk nie krył rozczarowania tym faktem.

– To jest gala z cyklu Fight Night. Wszyscy mają takie gale w dupie. Nie ma żadnego znaczenia czy jesteś tam w walce wieczoru czy na karcie wstępnej. Kogo to k***a obchodzi? To tylko gówn*any sposób na to, aby UFC mogło wrzucić galę do telewizji ESPN.

Renato Moicano zwrócił się bezpośrednio do Dany White’a, dyrektora organizacji UFC. Przyznał, że jest wyłącznie pracownikiem, więc musi się dostosować jednak zaznaczył, że inni zawodnicy i on sam nie przepadają za walkami w hali bez kibiców.

– Dana, wolałbym walczyć na UFC 299, ale to nie ja ustalam tu zasady. Jestem tylko pracownikiem. 3 lutego pokonam Drew Dobera i nie ma znaczenia czy to będzie w hali Apex, ale nikt nie lubi tej hali. Fani jej nie cierpią. Zawodnicy też za nią nie przepadają. Rozumiem, że UFC musi gdzieś robić gale, bo ma tak dużo zawodników i musi dawać jakieś gale na ESPN. Ale ja nie jestem szczęśliwy walcząc z tym miejscu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments