remi o przygotowaniach do walki z sosnowskim

Remi o przygotowaniach do walki z Sosnowskim i wspólnych treningach z Glebą [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 października 2023

Remi na gali Clout MMA 2 zmierzy się z Albertem Sosnowskim. Gruchała w trakcie długiego wywiadu opowiedzial jak wyglądały przygotowania do walki z Sosnowskim oraz opowiedział trochę o wspólnych treningach z Glebą.

Remigiusz Gruchała zmierzy się na gali Clout MMA z Albertem Sosnowskim. Remi stoczy bój z doświadczonym pięściarzem. Gruchała był gościem w studiu portalu FanSportu gdzie odpowiedział na wiele pytań.

Remi opowiedział o tym jak przebiegały przygotowania do walki z Albertem Sosnowskim. Gruchała trenował do tego starcia wspólnie z Glebą. Zawodnik zdradził czego może się nauczyć od starszego i bardziej doświadczonego kolegi.

Remi o treningach z Glebą i przygotowaniach do walki

„Ja trenowałem solidnie, dwa razy dziennie tak jak się to powinno robić po Bożemu no i jestem przygotowany dobrze. Jestem z Chojnic, ale jeżdżę też do Torunia te półtora godzinki na treningi, trenuję z Glebą. Tak jak ja jeździłem wszędzie z nim, tak on jeździ ze mną. Jeździmy razem na gale, na roasty, na konferencje prasowe.”

„Mogę się nauczyć od Patryka wszystkiego. Patryk ma swoje osiągnięcia o których tak nie mówi, ale ma 150 walk w ringu, dwa razy mistrz Polski, dwa razy vice-mistrz Polski w boksie. Rekord 6-1, wszystkie wygrane w pierwszej rundzie. 6 sekund, najszybszy nokaut w Europie, no to samo mówi za siebie czego ja się mogę od niego nauczyć.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments