mma polska 5 turniej gliwice

Rekordowa liczba zawodników zawalczy na 5. Mistrzostwach MMA w Gliwicach

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2022

Rekordowa liczba zawodników zawalczy na 5. Mistrzostwach MMA w Gliwicach
Podczas piątego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA przygotowanego przez Stowarzyszenie MMA Polska wystartuje ponad 400 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 5. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 407 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 100 klubów sportowych z całego kraju. Jest to najlepszych wynik frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Lista startowa na 5. Mistrzostwa MMA dostępna jest na stronie Stowarzyszenia:

https://turniej.mmapolska.org/lista-startowa/15/list

Podczas najbliższych zawodów, po raz trzeci w historii, w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. Zawodnicy będą konkurować również tradycyjnie w kategoriach juniorskich (18-21 lat) i seniorskich, powyżej 21. roku życia.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 8 października. Turniej zostanie zorganizowany w małej hali Areny Gliwice. Wydarzenie przygotowane jest przy współpracy z miastem Gliwice i Areną Gliwice.

  1. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Październikowe Mistrzostwa MMA będą piatym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

  1. Mistrzostwa MMA są ostatnim turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na ten rok.
Zostaw ocenę
0
0