Ramzan Jembiev KSW

Ramzan Jembiev po spektakularnym debiucie w KSW: „Wygrana przez nokaut otworzy mi wiele drzwi.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lutego 2023

Ramzan Jembiev zaprezentował się fantastycznie w debiutanckiej walce w federacji KSW. Utalentowany Francuz, który na co dzień jest głównym sparingpartnerem Salahdine’a Parnasse’a znokautował Brazylijczyka Murilo Delfino wysokim kopnięciem. Co do powiedzenia po walce miał Jembiev?

Ramzan Jembiev zadebiutował w federacji KSW na gali KSW 79 w Libercu. Wywodzący się z zapasów fighter skończył oponenta wyśmienitym wysokim kopnięciem. Nagranie z nokautem Jembieva możecie zobaczyć tutaj. KSW 79: Ramzan Jembiev znokautował Murilo Delfino latającym kopnięciem! [VIDEO].

Dzięki tak efektownej wygranej Jembiev z pewnością nakręci hype na swoje kolejne walki. Nim jednak Francuz powróci do klatki KSW czeka go krótka przerwa od startów. Co do powiedzenia miał zawodnik po spektakularnym debiucie?

Wywiad z Jembievem przeprowadziła Paulina Klimek, reporterka federacji KSW.

„Trener powiedział mi, że w pierwszej rundzie muszę zmęczyć rywala, więc wiedziałem że w drugiej uda mi się skończyć rywala jednak nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szybko. Wiedziałem, że jest brązowym pasem w BJJ, więc nie chciałem ryzykować, ludzie znają mnie jako zapaśnika jednak ja chciałem pokazać, że jestem wszechstronnym zawodnikiem, że także jestem dobrym uderzaczem. Myślę, że wygrana przez taki nokaut otworzy mi wiele drzwi i chcę zawalczyć w KSW ponownie najszybciej jak się będzie dało.”

Zostaw ocenę
0
0