„Rampage” Jackson i Bob Sapp zawalczą o pasy! Szalony pojedynek na Fight Circus 6!

S
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Fight Circus powraca już 1 kwietnia! Tajska organizacja, na której galach dzieją się jeszcze większe cuda, niż w polskich freak fightach tym razem ściągnęła też amerykańskie gwiazdy: Boba Sappa i Quintona „Rampage’a” Jacksona.

Otoczka Fight Circus bardziej może przypominać wydarzenie ze świata pro-wrestlingu, gdyż często dochodzi do zwariowanych pojedynków. Na jednej z poprzednich edycji pomysłodawca Cyrku Jon Nutt wystąpił w walce dwóch na jednego. Przegrał bardzo szybko, po czym… odbył się natychmiastowy rewanż, w którym porażkę zaliczył przez uderzenia.

Na galach Fight Circus nie brakuje szalonych pomysłów, jak Koło Przemocy, które po zakręceniu wskazuje formułę kolejnego starcia, czy Salonowe MMA. W jego trakcie w ringu znajdują się rzeczy, które można znaleźć w domu, jak kanapa, czy fotel.

Są też walki, które niemal zawsze mają miejsce. Jest to na przykład Syjamski boks, w którym występują naprzeciwko siebie dwie drużyny, których reprezentanci są złączeni dużą koszulką i używać mogą tylko jednej ręki.

Na gali Fight Circus 6, która będzie miała miejsce już 1 kwietnia w tego typu walce wystąpią dwie żywe legendy. Były mistrz wagi półciężkiej UFC, Quinton „Rampage” Jackson stanie ramię w ramię z byłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego, Bobem Sappem. Co więcej, fighterzy pojawią się w walce wieczoru, a stawką będą mistrzowskie pasy w Syjamskim boksie. Panowie ciężko trenują do pojedynku i zaprezentowali już próbkę swoich umiejętności!

Zostaw ocenę
0
0