Raków Częstochowa zorganizował mistrzowskie spotkanie z Mamedem Khalidovem

Raków Częstochowa zorganizował mistrzowskie spotkanie z Mamedem Khalidovem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

Raków Częstochowa, mistrz Polski w piłce nożnej, zespół który będzie reprezentował nasz kraj w Lidze Europy zorganizował mistrzowskie spotkanie z Mamedem Khalidovem. Klub z Częstochowy zaprosił legendę federacji KSW na specjalny event podczas, którego Mamed między innymi wypowiadał się na temat motywacji po porażkach.

Mamed Khalidov został zaproszony przez klub z Częstochowy na specjalne spotkanie, na którym piłkarze oraz sztab szkoleniowy mogli wysłuchać wypowiedzi legendy KSW na wiele interesujących tematów.

W trakcie spotkania Khalidov mówił między innymi o tym jak podnosić się po porażce, jak szukać motywacji. Zawodnik Arrachionu Olsztyn opowiedział także piłkarzom Rakowa Częstochowa o tym czy w trakcie walki wypełnia plan taktyczny czy raczej bazuje na intuicji.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ze spotkania Mameda z piłkarzami oraz sztabem trenerskim klubu piłkarskiego, który będzie reprezentował nasz kraj w fazie grupowej Ligi Europy. Nim przejdziemy do zdjęć z tego spotkania przypominamy, że gala KSW 86 odbędzie się już dziś wieczorem!

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

Raków Częstochowa zorganizował spotkanie z Mamedem Khalidovem!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć ze spotkania Mameda Khalidova z piłkarzami i trenerami Rakowa Częstochowa.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments