KSW

Rafał Moks vs. Robert Radomski w rozpisce KSW 35!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas trwającego Forum MMA federacja KSW ogłosiła interesujące zestawienie w dywizji półśredniej (-77 kg). W okrągłej klatce federacji podczas gali KSW 35 naprzeciw siebie staną Rafał Moks [10-8] oraz Robert Radomski [12-3].

Notowania „Kultiego” znacznie spadły w ostatnim czasie i choć mówi się, że rekordy nie walczą to wygrane nad średniakami i dwie porażki z Aslambekiem, przegrana z Borysem oraz mocny nokaut w walce z Wallheadem postawiły szczecińskiego Berserkera w sytuacji bez wyjścia. Moks musi walkę z Radomskim wygrać, aby utrzymać się na liście zawodników walczących dla KSW.

Niespełna 33-letni zawodnik Spartan Chorzów/Paco Katowice jest prześladowany przez kontuzje, które bez wątpienia wstrzymały rozwój jego talentu. Wystarczy wspomnieć, że w 2015 roku nie walczył wcale, a w 2013 i 2014 zgodnie po jednym razie meldował się w klatce. Nim wybije termin gali KSW 35 Radomski będzie miał równo półtora roczną przerwę od zawodowych startów co może zaważyć na wyniku walki, choć czasem zawodnicy wracający po kontuzjach czują ogromny głód walki i potrafią szybko i efektownie przechylić szansę zwycięstwa na swoją korzyść.

Jak będzie w tym wypadku? przekonamy się pod koniec maja w trójmiejskiej Ergo Arenie

Comments are closed.