Rafał Haratyk o rywalu w pierwszej obronie pasa ksw video

Rafał Haratyk o terminie powrotu i rywalu w pierwszej obronie pasa KSW [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 czerwca 2024

Rafał Haratyk jest mistrzem KSW w kategorii półciężkiej. Zawodnik opowiedział o tym kiedy należy się spodziewać jego powrotu do klatki federacji.

Jaru spotkał się z Rafałem Haratykiem w Fight Club Pubie w Szczyrku. Była to okazja do długiej rozmowy na temat kolejnych występów mistrza KSW w kategorii półciężkiej.

Na początku rozmowy Rafał wrócił do turnieju na gali KSW EPIC, w którym wygrał pas mistrzowski. Później tematem były już kolejne walki Haratyka w okrągłej klatce KSW.

– Nie jest to jeszcze potwierdzone, więc wstępnie powrót jest planowany na listopad na KSW 100, które ma się odbyć w Gliwicach. Także jak się nie złapie jakiejś kontuzji to znowu zawalczę na tej szczęśliwej hali.

– Ivan Erslan bardzo ładnie wygrał z Gnidko na KSW EPIC, ale chodzą plotki, że zmienia ligę (organizację). Coś słyszałem o PFL’u ale gdzie trafi końcowo to nie wiem. Słyszałem jednak, że kategorię półciężką ma wzmocnić jeden dobry zawodnik z Polski. Nazwiska nie mogę podać bo bym został zlinczowany przez szefostwo bo to jest na razie tajne. Także gdzieś z tych nazwisk będzie wyłoniony przeciwnik, pretendent do walki o pas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments