Gikiewicz Khalidov

Rafał Gikiewicz, bramkarz Augsburga o Mamedzie Khalidovie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Rafał Gikiewicz wypowiedział się na temat zawodnika federacji KSW Mameda Khalidova. Bramkarz FC Augsburg, klubu występującego w niemieckiej Bundeslidze zdradził bardzo ciekawą informację, a przy okazji wyraził swoją opinię na temat Mameda.

Starcie legend, do którego dojdzie podczas zbliżającej się gali XTB KSW 77 w Gliwicach, będzie największą walką w historii organizacji KSW. Mariusz Pudzianowski zmierzy się w niej z Mamedem Khalidovem.

Szał przed tą walką wieczoru KSW 77 trwa w najlepsze, a „sportowej gorączce” uległo już wielu celebrytów i sportowców i wszyscy chętnie wypowiadają się na temat pojedynku Mameda z Pudzianem. Rafał Gikiewicz jeden z najlepszych bramkarzy niemieckiej Bundesligi wypowiedział kilka miłych zdań na temat Mameda.

„Jako, że jestem z Olsztyna, mieszkaliśmy też na jednym osiedlu, jest sąsiadem ale jest też dla mnie wielkim mistrzem bo przyjechał do Polski nie znając języka, kultury pokochał nasz kraj, zdobył wszystko to co jest do zdobycia. Jest dla mnie wielkim mistrzem, kibicuję.”

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Rejestracja zajmuje minutę.

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0