rafał dąbrowski legendarny chuligan uszol chciał walczyć w gromdzie

Rafał Dąbrowski legendarny chuligan Lecha Poznań chciał walczyć w GROMDZIE! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2024

GROMDA zaskoczyła kibiców wywiadem, w którym na temat przeszłości wypowiedział się Rafał Dąbrowski. Legendarny Uszol zdradził, że w przeszłości chciał zawalczyć w Gromdzie!

Rafał Dąbrowski był liderem bojówki Lecha Poznań w latach 90’tych. Legendarny „Uszol” słynął z twardego charakteru i równie twardej szczęki. Dąbrowski wielokrotnie brał udział w ustawkach gdzie demonstrował siłę swego ciosu.

Młodsi fani mogą nie pamiętać startów Dąbrowskiego w zawodowym MMA. Rafał w 2005 roku walczył na gali Cage Warriors gdzie pokonał Zuluzinho. Uszol ma także w rekordzie wygraną nad Valentijnem Overeemem.

Teraz w specjalnym materiale video Rafał opowiedział między innymi o tym czym dla niego jest honorowa solówka. Uszol zdradził również, ze chciał wejść do ringu organizacji GROMDA. Niestety sytuacja zdrowotna potoczyła się tak, że nie pozwoliła Dąbrowskiemu na powrót do sportu.

Teraz jestem po endoprotezie biodra, ale po wyjściu ze szpitala codziennie trenuję. Wziąłem się za siebie po dwuletnim marazmie, bo powiedzieli, że koniec z treningami, koniec ze wszystkim. A ja naprawdę myślałem, żeby się odezwać do GROMDY w 2021 roku. Skończyłem w 2021 roku na stole operacyjnym i wszystko szlag trafił. Po wyjściu nie mogłem się pozbierać, jak doszło do mnie, że koniec ze sportem, a zależało mi na tym

Limitowana pula biletów na GROMDA 16. Zakupu możecie dokonać tutaj. Więcej informacji na temat gali GROMDA 16 wkrótce!

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments