fiziev gamrot bracie myślałem że jesteśmy przyjaciółmi

Rafael Fiziev reaguje na słowa Mateusza Gamrota: „Bracie… myślałem że jesteśmy przyjaciółmi”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Wczoraj Rafael Fiziev zamieścił w sieci wpis, w którym ochoczo poszukiwał 'partnera do tańca’ w sierpniu. Na ten wpis szybko odpowiedział Mateusz Gamrot. Teraz sprawy nabrały rumieńców, gdyż „Ataman” odniósł się do wypowiedzi Polaka!

Sytuacja w czubie kategorii lekkiej nabiera rumieńców. Wszystko za sprawą dwóch topowych zawodników: Rafaela Fizieva i Mateusza Gamrota, którzy wymieniają wpisy na twitterze. Cała sprawa rozpoczęła się wczoraj kiedy Fiziev zapytał czy ktoś jest chętny na stoczenie pojedynku w sierpniu. Więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule. Rafael Fiziev szuka partnera do „tańca” w sierpniu. Mateusz Gamrot odpowiada!

Kategoria lekka to jedna z najlepiej obsadzonych kategorii w całej organizacji UFC. Wielu doskonałych fighterów występuje właśnie w tej dywizji. Często zatem dochodzi w niej do momentów, w którym zawodnicy obrażają się i rzucają wyzwiska. Inaczej było tym razem, gdyż zarówno Fiziev jak i Gamrot podeszli do tematu po koleżeńsku.

Mateusz Gamrot odpowiadając na wpis Fizieva napisał bowiem:

„Bracie zróbmy to we wrześniu, na dystansie 5 rund!”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 74?

Galę UFC Vegas 74: Kara-France vs. Albazi w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 3:00 w niedzielę 4 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Fiziev odpowiada na słowa Gamrota: „Bracie… myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi”

Dziś Rafael Fiziev odpowiedział na wczorajszy wpis Mateusza Gamrota. Oto co napisał na twitterze „Ataman”:

„Wrzesień także mi odpowiada. Bracie, ale ja jestem zmęczony po trzech rundach. Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi, dlaczego proponujesz 5 rund? (śmiech)”

Wygląda zatem na to, że bez „złej krwi” i „trash talku” Mateusz Gamrot i Rafael Fiziev dogadali pojedynek. Pytanie co na to matchmakerzy organizacji UFC?

Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sebast2593@gmail.com
1 rok temu

Gamrot win