Paczuski Romanowski KSW

Radosław Paczuski przed walką z Romanowskim: „Będzie mega widowisko”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 stycznia 2023

Radosław Paczuski nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada świetną walkę z Tomaszem Romanowskim. Podczas gali XTB KSW 78 Radosław Paczuski zmierzy się z Tomaszem Romanowskim. Paczuski ma za sobą pięć zawodowych pojedynków i pozostaje niepokonany, ale zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakie przed nim stoi.

Legitymujący się serią pięciu kolejnych zwycięstw Radosław Paczuski stanie przed największym wyzwaniem w MMA. Rywalem Paczuskiego na gali KSW 78 w Szczecinie będzie doświadczony Tomasz Romanowski. Obaj zawodnicy doskonale spisują się w stójce i należy się spodziewać, że to właśnie na tej płaszczyźnie będą się chcieli skupić 21 stycznia.

Tak o starciu na gali w Szczecinie mówi Paczuski:

„Będę chciał skorzystać ze swoich atutów. Celuję w zwycięstwo i idę po pas. Będzie mega widowisko, będzie mega show. Któryś z nas może zostać znokautowany i myślę, że ta walka tak właśnie się skończy.”

Mimo, że wiele osób mówiło, że jest zbyt wcześnie na pojedynek z Romanowskim to Radek uważa, że to idealny moment na starcie z tak mocnym rywalem jak „Tommy”.

„Były takie głosy, że jest za wcześnie na takie wyzwanie. Tomek jest bardzo mocnym przeciwnikiem, świetnym zawodnikiem, ale uważam, że jest to czas i miejsce na to, żeby podjąć z nim rękawicę. Po to trenuję, żeby walczyć z najlepszymi. Moim celem jest zdobycie mistrzowskiego pasa. Żeby to zrobić, trzeba pokonać najlepszych. Tomek staje na mojej drodze. Chcę ten pojedynek wygrać i wierzę, że jestem w stanie to zrobić.”

Zostaw ocenę
0
0