KSW

Puncher: Khalidov, Piątkowska i Włodarczyk w studiu o 20:00

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Przypomnijmy – w piątek na gali w Rzeszowie Ewa Piątkowska pokonała w pięknym stylu Marie Redierer i zdobyła mistrzostwo Europy wagi półśredniej.

Piątkowska: Mogłabym tak boksować jeszcze drugie tyle!

W hali na Podpromiu zwycięstwa odnieśli również Marek Matja, Michał Cieślak, Przemysław Runowski. To była znakomita rozgrzewka przed tym, co wydarzyło się w sobotę – w Krakowie doszło do wyczekiwanego starcia przyjaciół. Mamed Khalidov był wściekły po zakończeniu pojdynku z Michałem Materlą. nie dał mu żadnych szans na podjęcie walki. Trafił prawym, poprawił kolanem i „Cipao” padł półprzytomny na matę. Jak na chłodno oceni to, co się wydarzyło w Arenie Kraków? Czy Khalidov jest gotowy, by stoczyć bój rewanżowy?

Materla po KSW 33: Rewanż? Walka z Khalidovem to przyjemność!

Mateusz Borek wypyta też o formę kolejną gwiazdę – Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, który na ring wyjdzie po ponad rocznej przerwie. 18 grudnia na gali w Las Vegas walczyć będzie o tymczasowy pas mistrza świata wagi junior cięzkiej WBA z Kazachem Bejbutem Szumenowem. Czy „Diablo” jest już gotowy?

Zobaczymy też, w jakiej formie są bohaterowie najbliższej gali pięściarskiej – 12 grudnia w Ełku, gdzie w głównej walce zmierzą się Michał Syrowatka i Rafał Jackiewicz.
Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: Ewa Piątkowska, Mamed Khalidov, Krzysztof Włodarczyk

Transmisja programu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News!