Pudzianowski w jednej akcji wyprowadził ponad 20 ciosów! Wszystkie były niecelne! Jest nagranie z walki [WIDEO]

Kacper Tobiasz
1
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Jest nagranie z walki Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka. Były strongman, który był stawiany w roli pewnego zwycięzcy przez całą rundę nie mógł wykorzystać przewagi i ostatecznie poniósł porażkę.

„Dominator” był jednym z największych faworytów gali KSW Colosseum 2, która odbyła się na Stadionie Narodowym. Skazywany na porażkę Szpilka sprawił jednak wielką niespodziankę, podobnie jak jego przyjaciel Michał Materla, który przetrwał ogromny kryzys i znokautował Radosława Paczuskiego.

Niecelne ciosy Pudzianowskiego

Były pięściarz od pierwszych sekund ruszył na rywala i chciał zaskoczyć go kolanem z wyskoku, jednak był to duży błąd. Pudzianowski sprowadził walkę do parteru, a tam szybko przeszedł do dosiadu i wydawało się, że za moment może rozbić Szpilkę.

Przez całą odsłonę „Pudzian” zajmował pozycję z góry, jednak nie był w stanie zagrozić Arturowi. Wyprowadził zaledwie kilka celnych ciosów. W pewnym momencie rozpuścił pięści i zaczął atakować obszernymi uderzeniami oraz młotkami. W jednej serii wyprowadził ponad 20 ciosów, jednak nie doszły one do głowy Szpilki.

Zaraz na początku drugiej rundy doszło do stójkowej wymiany i były pięściarz celnie ustrzelił Pudzianowskiego dwoma uderzeniami, po których ten padł na deski. Po dobiciu w parterze sędzia przerwał pojedynek.

Po gali do sieci trafiło nagranie ze wspomnianego momentu, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądało ground and pound w wykonaniu Pudzianowskiego. Były pięściarz nie miał problemy z tym, żeby obronić się przed pięściami rywala:

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michal Materla
1 rok temu

Sprzedawczyk