Pudzian rewanż Różal stawia warunek

Pudzianowski stoczy rewanż z Różalskim? Komentuje i stawia warunek!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2024

Mariusz Pudzianowski odniósł się do rewanżowej walki z Marcinem Różalskim. Popularny Pudzian skomentował temat i postawił jeden warunek.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat ewentualnego rewanżu Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim. Czy zawodnicy faktycznie spotkają się ponownie w klatce federacji KSW?

W nowym wydaniu programu MMA Monday jednym z gości online był Artur Ostaszewski, manager Marcina Różalskiego. W trakcie rozmowy padł temat ewentualnej walki rewanżowej z Mariuszem Pudzianowskim. Ostaszewski powiedział:

Myślę, że jeżeli wszyscy byliby zainteresowani, to ja jestem skłony pociągnąć tak, żeby coś z tego było. Na zasadach K-1 czy boksu w małych rękawicach to jest do zrobienia. Czujemy, że jest parcie i byłaby do zrobienia, ale to nie jest tak, że będziemy specjalnie o nią zabiegać. Ogólnie myślę, że KSW Epic to fajna rzecz, na której Marcin mógłby się pokazać, bo ogień w nim jeszcze jest.

Pudzianowski chce rewanżu z Różalskim

Teraz do tematu potencjalnego rewanżu z Marcinem Różalskim odniósł się sam Mariusz Pudzianowski. Popularny „Pudzian” skomentował artykuł zamieszczony na facebookowym profilu portalu StrefaMMA. Komentarz Pudzianowskiego szybko spotkał się ze sporym zainteresowaniem kibiców.

Mariusz Pudzianowski napisał:

– Jestem na tak w MMA. Mamy obaj po czterdziestce. Tyle, że ja osiłek z siłowni jak to mówią w środowisku. Chętnie na rewanż.

Oznacza to, że Mariusz Pudzianowski chętnie stoczy drugą walkę z Marcinem Różalskim jednak stawia warunek. Pudzian chce się bić na zasadach MMA. Dla przypomnienia pierwsza walka Pudzianowskiego z Różalskim w klatce KSW także odbyła się w MMA i wygrał ją Różal po duszeniu gilotynowym.

Kto wygrałby walkę Różal vs Pudzian 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
9
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments