pudzian rekord ksw

Pudzianowski i Khalidov – rekordy bohaterów walki wieczoru

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 grudnia 2022

Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov to dwie największe gwiazdy organizacji KSW i dwaj zawodnicy, którzy mają na swoich kontach wiele rekordów ustanowionych w trakcie kariery. Przyjrzyjmy się jakimi dokonaniami mogą pochwalić się bohaterowie walki wieczoru gali XTB KSW 77.

Mariusz Pudzianowski toczy boje w zawodowym MMA od 13 lat. Mamed Khalidov już ponad 18 lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki. Mariusz od roku 2009 jest związany z KSW, a Mamed pierwszą walkę dla największej polskiej marki MMA stoczył w roku 2007.

Dziś „Pudzian” ma na swoim koncie 25 bojów w KSW, co jest trzecim najlepszym wynikiem w historii organizacji. Mamed zajmuje w tym zestawieniu miejsce drugie z wynikiem 26 pojedynków. Podobnie sytuacja wygląda z wygranymi. Mamed zajmuje miejsce drugie z 19 zwycięstwami na koncie, a Mariusz na miejscu trzecim może pochwalić się 17 tryumfami.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Nokauty i poddania Mameda i Pudziana.

Khalidov aż 16 walk zakończył przed czasem, co jest najlepszym osiągnięciem w historii KSW. Mariusz ponownie trafił na pozycję trzecią mając w swoim wykonaniu 12 skończeń. Co jednak ważne, wszystkie te skończenia były nokautami, co jest zdecydowanym rekordem w historii KSW.

Mamed natomiast ma na swoim koncie 10 poddań, co również jest najlepszym wynikiem w KSW. Khalidov może również pochwalić się rekordową liczbą bonusów. Aż 10 razy były nagradzany za swoje występy w białym ringu i okrągłej klatce.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4289

Zostaw ocenę
0
0