Pudzian zdeklasuje Szpilkę? KOLOSALNA różnica w kursach przed walką na Narodowym!

S
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2023

Na kolejnej gali KSW na PGE Stadionie Narodowym w okrągłej klatce spotkają się Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka. Na równo dwa miesiące przed tym wydarzeniem diametralnie zmieniły się kursy bukmacherskie.

Były strongman w grudniu ubiegłego roku stanął przed największym wyzwaniem w swojej 14-letniej karierze karierze w MMA. W 26. zawodowej walce Pudzian zmierzył się z Mamedem Khalidovem, który mimo ogromnej różnicy wagi pokonał go w niespełna 120 sekund. Tym samym zakończyła się seria 5. kolejnych wygranych przed czasem Mariusza.

Pierwszą galę KSW w tym roku zakończyć miało z kolei starcie Szpilka vs Wrzosek. Były pięściarz doznał jednak poważnego urazu pleców, który zakończył się operacją. Wiele miesięcy przerwy wyeliminowało go z pojedynku z kickbokserem, a „Szpila” swoją uwagę zwrócił właśnie na Pudzianowskiego.

Bo wielu zaczepkach w mediach społecznościowych i „poszukiwaniach Pudziana” przez Artura, federacja ogłosiła w końcu ich zestawienie. Do tej walki dojdzie na gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w czerwcu. Na dokładnie 2 miesiące przed tym hitowym eventem bukmacherzy nie dają najmniejszych szans byłemu pięściarzowi.

Kursy bukmacherskie: Artur Szpilka ogromnym underdogiem!

Eksperci bukmachera eFortuna nie widzą praktycznie żadnej możliwości, by to „Szpila” zwyciężył z byłym strongamanem. Kurs na Artura wynosi aż 3.00, co oznacza, że stawiając 1000 zł na jego wygraną zgarnąć można aż 2640 zł! Kurs na faworyzowanego Mariusza Pudzianowskiego wynosi z kolei zaledwie 1.35.

Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się przez TEN LINK mogą liczyć na kapitalne bonusy powitalne. Już za samą rejestrację otrzymają 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, aż trzy pierwsze zakłady obstawią bez ryzyka! Jak to działa? W przypadku przegranego pierwszego zakładu do 100 zł Fortuna zwróci środki na konto. Przy drugim stawka wzrasta do 200 zł, a przy trzecim wynosi ona aż 300 zł!

Zostaw ocenę
0
0