KSW

Pudzian pokonał Jurasa w walce wieczoru KSW 61

Pinterest LinkedIn Tumblr

W walce wieczoru gali KSW 61 zmierzyli się Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski. Pojedynek Pudziana z Jurasem zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej (-120 kg).

Bardzo dobra pierwsza runda w wykonaniu Pudziana, który nie dał sobie zrobić krzywdy w stójce, a następnie obalił Jurasa i starał się atakować na przemian korpus i twarz Jurkowskiego. 10:9 Pudzianowski.

Zaledwie 30 sekund drugiej rundy Juras popełnia błąd wyprowadzając obrotowego backfista. Pudzian uzyskuje obalenie. Bardzo dobry scenariusz dla Mariusza, a Łukasz będzie musiał próbować skręcać się w parterze i próbować ucieczki, poddania lub pracować nad tym aby jak najbardziej zacieśnić defensywę i uniemożliwić Pudzianowi ataki. Nic z tego, mocne ground and pound Pudziana. Rozbite ucho Jurasa. Pudzianowski próbuje atakować przedramieniem i łokciem. Juras wciąż na macie po zakończeniu drugiej rundy, nie wygląda na to by wyszedł do trzeciej odsłony. A jednak Jurkowski podejmie walkę.

Juras trafia obrotowym kopnięciem! Pudzian przetrwał! A po krótkiej chwili przeniósł walkę do parteru. Mariusz Pudzianowski zapina krucyfiks. Koniec pojedynku! Sędzia przerwał starcie!

Comments are closed.