Ranking KSW

Przetasowania w rankingu po gali KSW 77. Spory spadek Pudziana!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 grudnia 2022

Tradycyjnie już po gali KSW przyszedł czas na zmiany w wewnętrznym rankingu federacji. Kilku zawodników zanotowało awanse natomiast Mariusz Pudzianowski zaliczył największy spadek. W porównaniu do kilku wcześniejszych gal wydarzenie w Gliwicach nie miało jednak zbyt wielkiego wpływu na ogólny wygląd rankingu.

Bohdan Gnidko znokautował Madalina Pirvulescu i awansował z szóstego na piąte miejsce rankingu kategorii półciężkiej.

Jakub Wikłacz dzięki zwycięstwu w pojedynku zamykającym trylogię z Sebastianem Przybyszem wywalczył pas mistrzowski kategorii koguciej i tym samym zajął miejsce należne mistrzowi. Zawodnik z Trójmiasta spadł natomiast lokatę niżej, co wciąż daje mu jednak miejsce #1 w rankingu.

W kategorii półśredniej Andrzej Grzebyk wskoczył na miejsce czwarte po tym jak pobił Otona Jasse. Awans Grzebyka oznacza, że Michał Pietrzak spadł z czwartego miejsca na piąte.

W wadze ciężkiej Mariusz Pudzianowski przegrał z Mamedem Khalidovem. To właśnie Pudzian zaliczył największy spadek gdyż aktualnie plasuje się na piątej lokacie rankingu kategorii ciężkiej. Daniel Omielańczuk i Michal Martinek awansowali i zajmują ex-equo 3 miejsce w rankingu.

Zostaw ocenę
0
0