Problemy Jana Błachowicza przed walką o pas! Główny trener nie doleci do USA

S
0
Opublikowano: 09 grudnia 2022

Niestety główny trener nie ma możliwości pojawienia się na galu UFC 282 w Las Vegas. Dla Jana Błachowicza będzie to duży problem w starciu o tytuł kategorii półciężkiej.

Już w ten weekend do klatki wejdzie były mistrz, który ma możliwość wrócić na tron największej organizacji MMA na świecie. W main evencie gali zmierzy się Magomedem Ankalaevem, jednak eksperci i bukmacherzy nie dają większych szans Polakowi. Naszym zdaniem to duży błąd, ponieważ Janek uwielbia być stawiany w tej roli.  Aż 12 razy wychodził do oktagonu jako underdog i odniósł w tych starciach 10 zwycięstw. Sprawdź typy na UFC 282.

Problemy przed walką o pas!

„Cieszyński Książę” jest w świetnym nastroju na kilka dni przed walką i zapewnia, że ponownie sprawi niespodziankę, tak jak robił to już wielokrotnie w poprzednich starciach. Pojawił się jednak duży problem, gdyż główny trener Anzor Azhiev nie dostał wizy. Całą sprawę wyjaśnił w rozmowie z portalem InTheCagePL:

Zacznę, że to wynika z tego, że ja już mam jeden paszport… Rosyjski. My jako Czeczeni jesteśmy pod okupacją. Ja mam rosyjski paszport i bardzo ciężko jest dostać wizę. Zawodnicy z Rosji wyjeżdżają, sam Ankalaev wyjechał chyba do Bahrajnu i tam dostał wizę. (…) To jest też moja wina, nigdy nie myślałem, że będę miał problemy z wizą, w ogóle nie myślałem, że będę musiał lecieć do Ameryki.

Błachowicza na miejscu na pewno będzie wspierał Gerard Łabiński oraz Robert Złotkowski. Zabraknie jednak głównego trenera, a Azhiev ma nadzieję, że zastąpi go Łukasz Jurkowski, który zajmie puste miejsce w narożniku.

– Rozmawialiśmy o tym i w razie czego Gerardowi doradzałem, bo to on jest parterowcem. Jest trenerem od parteru pod MMA. Jeśli chodzi o ciosy, wstawanie, czy obronę, te rzeczy plus minus ogarnia. Z Gerardem już rozmawialiśmy, czy chodzi o obalenie i tak dalej, bardziej Gerard będzie robił połączenie zapasy-parter. A stójka to Robert będzie krzyczał. Ustalone jest z Gerardem, co on ma robić, czy defensywę, czy w drugą. No trzeciej osoby nie ma.

– W ogóle nie wiedziałem, że tam będzie „Juras”. Ostatnio widziałem zdjęcie. Mam nadzieję, że „Juras” będzie w tym narożniku. „Juras” moim zdaniem dużo lepiej ogarnie całość, wszystko, niż Gerard i „Złoty”. „Juras” jak najbardziej będzie potrzebny. Cieszyłem się, jak go zobaczyłem na zdjęciach. Jeśli chodzi o narożnik, to myślałem, że na pewno wyjdzie. – zaznaczył.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Karta walk gali UFC 282

Karta główna:

 • Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev – o pas kategorii do 93 kg
 • Paddy Pimblett vs. Jared Gordon – co main event
 • Alex Morono vs. Santiago Ponzinibbio
 • Darren Till vs. Dricus Du Plessis
 • Bryce Mitchell vs. Ilia Topuria

Karta wstępna:

 • Jairzinho Rozenstruik vs. Chris Daukaus
 • Raul Rosas Jr. vs. Jay Perrin
 • Edmen Shahbazyan vs. Dalcha Lungiambula
 • Chris Curtis vs. Joaquin Buckley

Karta przedwstępna

 • Quarantillo vs. Alexander Hernandez
 • Ovince St. Preux vs. Antonio Trocoli
 • Erik Silva vs. TJ Brown
 • Daniel da Silvavs. Vinicius Salvador
 • Cameron Saaiman vs. Steven Koslow
Zostaw ocenę
0
0