homasi

Prezes Bellatora ogłosił starcie zawodników uwielbiających ostrą bitkę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2022

Scott Coker, prezes organizacji Bellator ogłosił starcie zawodników uwielbiających ostrą bitkę w klatce! 4 lutego na gali Bellator 290 w Los Angeles zmierzą się Sabah Homasi i Brennan Ward.

Zarówno „The Sleek Sheik” jak i „Irish” w ostatnich czterech występach najpierw zanotowali dwie porażki by następnie dopisać do rekordów dwie wygrane. Co ciekawe Sabah Homasi przegrał dwie walki w 2021 roku natomiast Brennan Ward zaliczył dwie przegrane w… 2017 roku!

Łatwo można zauważyć, że Ward miał na koncie długą przerwę od startów. Problemy Brennana rozpoczęły się w 2016 roku kiedy w trakcie scysji z policjantami rzucił, że znajdzie ich rodziny i ich pozabija, wtedy został aresztowany na kilka dni. Zawodnik nie otrzymał długiego wyroku, gdyż zaledwie miesiąc po aresztowaniu uratował 2-letnie dziecko.

Widząc wózek który stoczył się z górki wprost na jezdnię Ward nie zastanawiając się ani chwili rzucił się między pojazdy, ochronił dziecko, a następnie „odwiózł” do znajdującego się nieopodal budynku straży pożarnej. Sprawa, w której Brennan groził policjantom ciągnęła się w sądzie dość długo przez co zawodnik zdołał stoczyć dwie walki w 2017 roku nim w końcu trafił do więzienia.

„Irish” uważa, że była to dla niego lekcja, a także kolejna szansa od życia. Brennan od lat miał bowiem problemy z narkotykami i otwarcie przyznał się do zażywania kokainy, amfetaminy, a nawet do prób narkotyzowania się heroiną. Będąc za murami zawodnik poddał się odwykowi, a motywacją do tego były narodziny córki.

W przeciwieństwie do Warda Homasi jest zawodnikiem, który stawia na zdrowy tryb życia, a sprzyjają temu treningi w American Top Team z takimi zawodnikami jak Jorge Masvidal czy Dustin Poirier. „The Sleek Sheik” lubuje się w snowboardzie i często ucieka przed upalnym słońcem Florydy do położonych w amerykańskich górach kurortów.

Zostaw ocenę
0
0