NEWSY

Premiera „Dana White’s Tuesday Night Contender Series” już jutro na Fight Pass

Pinterest LinkedIn Tumblr

PREMIERA NOWEGO PROGRAMU „DANA WHITE’S TUESDAY NIGHT CONTENDER SERIES” JUŻ JUTRO NA ŻYWO TYLKO NA FIGHT PASS

W programie zawalczą:
MATT BESSETTE vs. KURT HOLOBAUGH
BOSTON SALMON vs. RICKY TURCIOS
GREG REBELLO vs. ZU ANYANWU
CHARLES BYRD vs. JAMIE PICKETT
MANNY VAZQUEZ vs. JOBY SANCHEZ 

Las Vegas – W końcu nadszedł tydzień, w którym na UFC FIGHT PASS® zadebiutuje nowy program DANA WHITE’S TUESDAY NIGHT CONTENDER SERIES. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek, 11 lipca o 20:00 ET. Dziesięciu świetnie zapowiadających się zawodników MMA wejdzie do Oktagonu®, aby wypaść jak najlepiej na najcięższej rozmowie rekrutacyjnej na świecie i spełnić swoje marzenia podpisując kontrakt z UFC. 

Dwa talenty kategorii piórkowej Matt Bessette (22-7, walczący z Hartford, Conn.) oraz Kurt Holobaugh (17- 4, walczący z Amite, La.) skrzyżują rękawice w walce wieczoru tej niesamowitej karty, a ich pojedynek nada ton dalszej części zawodów. Bessette nie przegrał żadnej ze swoich siedmiu ostatnich walk, a na jego koncie widnieje tylko jedna porażka na 10 stoczonych pojedynków. Holobaugh, weteran UFC i Strikeforce, ma 3 wygrane z rzędu, a w swojej całej karierze MMA nigdy nie przegrał przed czasem. Wschodząca gwiazda, Boston Salmon (5-1, walczący z Las Vegas, Nevada) zawalczy z niepokonanym Ricky Turciosem (8-0, walczącym z Sacramento, Kalifornia.) w pojedynku kategorii koguciej, który zdecydowanie może skraść show. Dla Salmona jest to szansa, o której marzył od zawsze, a teraz jest przygotowany, aby zaznaczyć swoją pozycję i wskoczyć między najlepszych zawodników wagi koguciej na świecie. Turcios, wychowanek Team Alpha Male, chce udowodnić swoją dominującą pozycję w świecie MMA i udowodnić dlaczego jego miejsce znajduje się w UFC.

Wypełniony gwiazdami zespół prowadzących został ogłoszony do nowego programu. Były host NFL Network’s Total Access i zdobywca nagrody Grammy, Dan Hellie, będzie odpowiedzialny za prowadzenie programu na zmianę z byłym hostem ESPN, Brendanem Fitzgeraldem. Kolorytu komentarzom dodadzą: wspaniały zawodnik kategorii do 155 funtów, Paul Felder oraz były gwiazdor wagi lekkiej Yves Edwards. 

Ikona świata rozrywki, Snoop Dogg również co tydzień będzie komentował program Dana White’s Tuesday Night Contender Series na żywo i tylko na UFC FIGHT PASS. Dostępny jako „SnoopCast” niepowtarzalny komentarz Snoopa wzbogaci całą akcję. Razem z nim, walki komentować będzie świeżo upieczony członek UFC Hall of Fame, Urijah Faber, weteran z ponad 40 profesjonalnymi walkami w karierze. Ten duet to najbardziej wyczekiwany nowy zespół komentatorski w MMA.

SnoopCast będzie dostępny jako dodatkowe audio do transmisji, a oglądający będą mogli przeskakiwać między dwoma rodzajami komentarza. Co więcej, widzowie będą mogli zobaczyć Snoopa i Fabera na żywo podczas walk, co da fanom szansę bycia jeszcze bliżej całej akcji. Ta przełomowa opcja będzie dostępna jako dodatek do tradycyjnej transmisji play-by-play wśród głównych wydarzeń na FIGHT PASS. 

Aby uzyskać więcej informacji lub najnowszych wiadomości o walkach wejdź na   www.ufc.com. Wszystkie zestawienia walk mogą ulec zmianie. 

Comments are closed.