NEWSY

Poznań Fight Night: Borys Mańkowski vs. Mateusz Gamrot – pełna karta walk + informacje

Pinterest LinkedIn Tumblr

18 lutego w poznańskiej hali Arena kibiców sportów walki z Poznania i Wielkopolski czeka prawdziwe sportowe święto. Podczas gali Poznań Fight Night oraz poprzedzającego ją meczu bokserskiego Polska vs Niemcy kibice zobaczą najlepszych poznańskich oraz wielkopolskich zawodników MMA, boksu oraz K-1. W walce wieczoru wystąpi dwóch aktualnych mistrzów KSW- Borys Mańkowski oraz Mateusz Gamrot, którzy zmierzą się w starciu grapplingowym. Sporo emocji wzbudza również freak fight, w którym wystąpią grający wspólne koncerty Piotr „BONUS BGC” Witczak i Krzysztof „BODYCHRIST” Ciesielski.
Wiele znanych nazwisk oraz pełna przekrojowość dyscyplin sportów walki powinny sprawić, że 18 lutego żaden fan sportu nie wyjdzie z Areny rozczarowany!
Karta walk meczu bokserskiego Polska vs Niemcy:

kategoria 60 kg: Mirco Michael (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Karol Łapawa (Sporty Waki Gostyń)

kategoria 60 kg: Dawid Szymiczek (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Mikołaj Mańka (Polonia Leszno 1912)

kategoria 64 kg: Emil Neb (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Krystian Kocłajda (Boks Poznań Team)

kategoria 64 kg: Jeremy Gonschorek (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Szymon Łukaszewski (KKS 1925 Kalisz)

kategoria 69 kg: Artur Abramyan (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Mikołaj Tobera (Sporty Walki Piła)

kategoria 69 kg: Arman Abramyam (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Patryk Cichy (Boks Poznań Team)

kategoria +91 kg: Till Walter (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team)
EXTRA GALA POZNAŃ FIGHT NIGHT

Karta wstępna

1. Boks, kategoria wagowa 91 kg: Dawid Kosiorek (Szamotuły Boxing Team) vs Bartosz Kwiatkowski (Boks Poznań Team)

2. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Jakub Mroczkowski (Czerwony Smok Poznań) vs Łukasz Dziudzia (Ankos MMA Poznań)

3. K-1, kategoria wagowa 71 kg: Michał Buganik (Malinowski Team Żagań) vs Hubert Rutkowski (Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team)

4. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Nikodem Szymański (Linke Gold Team) vs Sebastian Rajewski (Ankos MMA Poznań)

Karta główna

1. K-1, kategoria wagowa 71 kg: Michał Benben (Gladiators Bełchatów) vs Jacek Rzepecki (Our Team Poznań)

2. MMA, kategoria wagowa 77 kg: Jakub Labiak (Samolewski Team/Boks Poznań Profi Team) vs Andrei Zakrzeuski (Białoruś)

3. Boks, kategoria wagowa lekka (61,235 kg): Damian Wrzesiński (Tymex Boxing Promotion) vs Aliaksandr Abramienka (Białoruś)

4.MMA, kategoria wagowa 70 kg: Piotr Niedzielski (Ankos MMA Poznań) vs Kacper Koziorzębski (Rio Grappling Wrocław)

5. K-1, kategoria wagowa 86 kg: Adam Kosut (Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team) vs Łukasz Radosz (Kohorta Poznań)

6. Boks, kategoria wagowa super półśrednia (69,85 kg): Mariusz Biskupski (Silesia Boxing) vs Andrei Hramyka (Białoruś)

7. Freak fight, kategoria wagowa open: Piotr „BONUS BGC” Witczak vs Krzysztof „BODYCHRIST” Ciesielski

8. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Łukasz Demczur (Samolewski Team) vs Aleksandr Lyozny (Białoruś)

9. Boks, kategoria wagowa średnia (72,574 kg): Aleksandr Strecki (Boks Poznań Profi Team) vs Sandro Jajanidze (Gruzja)

10. Super fight BJJ NO GI, kategoria wagowa 80 kg: Borys Mańkowski (Ankos MMA Poznań) vs Mateusz Gamrot (Ankos MMA Poznań)

Bilety do strefy VIP – tel. 506190642

Comments are closed.