zmiany w rankingu kategorii lekkiej tsarukyan gamrot

Potężne zmiany w rankingu kategorii lekkiej. Tsarukyan z olbrzymim awansem. Co z Gamrotem?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 grudnia 2023

Po dużej gali UFC w Austin doszło do potężnych przetasowań w rankingu kategorii lekkiej. Arman Tsarukyan zanotował olbrzymi awans. Na którym miejscu jest Mateusz Gamrot?

Na gali UFC w Austin odbyły się dwa interesujące pojedynki w kategorii lekkiej. W walce wieczoru zmierzyli się Beneil Dariush i Arman Tsarukyan. Górą był Tsarukyan, który brutalnie znokautował Dariusha. W co-main evencie Jalin Turner znokautował Bobby’ego Greena. Po tym pojedynku było sporo kontrowersji związanych ze zbyt późnym przerwaniem walki przez sędziego.

O ile przed tym wydarzeniem to Beneil Dariush zajmował miejsce w TOP 5 kategorii lekkiej, a zarazem plasował się o dwie pozycje przed Mateuszem Gamrotem. Arman Tsarukyan zanotował potężny awans i to właśnie „Ahalkalakets” zajmuje miejsce numer 4. w rankingu UFC. Dariush natomiast spadł aż na siódme miejsce, czyli tuż za Polaka, który zajmuje szóste miejsce.

Jalin Turner dzięki zwycięstwu nad Greenem awansował do czołowej dziesiątki rankingu. „Tarantula” zajmuje dziesiątą lokatę natomiast „King” spadł na czternaste miejsce rankingu. Pełny ranking kategorii do 70 kilogramów możecie zobaczyć na obrazku poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments