Popek zawalczy w GROMDZIE! Mariusz Grabowski zdradził datę walki rapera!

S
0
Opublikowano: 19 lipca 2023

Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie poruszonych zostało wiele ciekawych tematów. Prezes federacji GROMDA przybliżył też datę debiutu „Popka”!

Największa organizacja walk na gołe pięści już niebawem powróci z kolejną galą. Ostatnia okazała się ogromnym sukcesem. Wyłoniony w końcu został też niepokonany i niekwestionowany mistrz – „Don Diego” pokonał przez TKO w 5. rundzie „Balboę”. Powinniśmy też zobaczyć wiele nowych twarzy, a przede wszystkim debiut twarzy organizacji.

Mowa oczywiście o Popku Monsterze, który ma na koncie występy w KSW, czy kilka freak fightów. Przed kilkoma miesiącami mówiąc o ewentualnej walce w GROMDZIE raper wspomniał Piotra Szeligę, jednak ta kandydatura raczej nie wchodzi w grę. Wszystko to z powodu ostatnich kontrowersji wynikających ze związku freak fightera z żoną byłego trenera.

Kiedy i z kim zmierzy się Popek w GROMDZIE? Mariusz Grabowski udzielił odpowiedzi na te pytania w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu.pl. Oprócz tego poruszony został też temat innego debiutu, który już wkrótce może mieć miejsce w organizacji. W ringu GROMDY pojawić się może Marcin „Różal” Różalski!

Cały wywiad z Mariuszem Grabowskim obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments