Polacy vs zawodnicy z zagranicy! Grabowski o gali GROMDA 12: „Sześć extra fightów. To będzie ustawka polsko-zagraniczna”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Ostatnie dni dzielą nas od gali GROMDA 12. Już w ten piątek powrócą krwawe pojedynki na gołe pięści, w których Polacy przetestują zawodników z zagranicy.

Łącznie w wydarzeniu weźmie udział aż 21 bijoków! Ośmiu fighterów zawalczy w turnieju, kolejny będzie zawodnikiem rezerwowym. Pozostali uczestnicy gali zmierzą się w extra fightach, w których GROMDZIARZE przywitają w Polsce wojowników z zagranicy.

Tym razem wyjątkowo zobaczymy aż 6 dodatkowych pojedynków. Po raz pierwszy podczas jednej gali GROMDY odbędzie się tak duża liczba walk.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Spośród debiutantów w akcji zaprezentują się tacy zawodnicy jak gwiazda King Of The Streets Simon „The Savage” Henriksen, który ma na swoim koncie brutalne nokauty, potężny i niepokonany w starciach na gołe pięści „Kofi King”, „Problem” z Irlandii, bałkański „Kalashnikov”, czy reprezentujący Niemcy „Popeye”.

Nadchodzącą galę w wywiadzie dla fansportu.pl zapowiedział szef GROMDY, który odniósł się do pojedynków polsko-zagranicznych:

– Teraz na tej GROMDZIE będzie ustawka polsko-zagraniczna. Marketingowcy mówią nie nazywaj tego meczem, tylko ustawka. Ja to mówię, że to będą walki polsko-zagraniczne, gdzie prawdopodobnie będzie 6 walk GROMDZIARZY z zawodnikami z zagranicy.

Myślę, że mamy tych zawodników fajnych Simon, „Kofi King”, który wygrał sześć walk na gołe pięści. Mamy Niemców, mamy Uzbeka, naprawdę ten skład na extrafighty jest dobry. Mamy też ośmiu zawodników turnieju.

Zostaw ocenę
0
0