poirier wspomniał gamrota makhachev także docenił

Poirier wspomniał Gamrota w wywiadzie po walce. Makhachev także docenił!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2024

Dustin Poirier po przegranej na gali UFC 302 wymienił nazwisko Mateusza Gamrota. Mistrz Islam Makhachev także docenił pracę sztabu American Top Team.

Dustin Poirier w trakcie wywiadu po walce na gali UFC 302 szybko wspomniał Mateusza Gamrota. Amerykanin zaznaczył jak mocno trenował z Polakiem nad obroną przed obaleniami.

– Wydaje mi się, że wykonałem kawał dobrej roboty w obronie przed obaleniami. Razem z Gamrotem harowaliśmy przez sześć tygodni nad wracaniem na nogi, nad tym, żeby nie oddawać pozycji, nie pozwalać mu na wpinanie haków.

– Większość sprowadzeń na środku octagonu powstrzymałem, ale przewracał mnie przy siatce. Tutaj na koniec na środku zrobił coś w stylu zejścia nie do samej nogi, a do kostki. A potem wyrzucił moją nogę i to był koniec.

Islam Makhachev docenił przygotowanie Dustina Poiriera. Po walce w wywiadzie Dagestańczyk mocno chwalił Poiriera i ekipę American Top Team.

– Uważam, że Dustin zrobił świetny obóz przygotowawczy. Jego trenerzy pracowali bardzo dobrze. Przygotowali go bardzo dobrze. Bronił moich prób sprowadzeń i dał mi ciężką walkę. Jest mistrzem. Legendą tego sportu. Dziękuję Dustin.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments