Plotki: Ilić vs. Materla na KSW 51, Racić zawalczy o pas, Parnasse vs. Buchinger na KSW 52

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2019

Poniedziałkowa porcja zakulisowych plotek odnośnie gal KSW 51 i KSW 52. W kuluarach mówi się o tym, że federacja KSW pracuje nad zestawieniem Aleksandar Ilić vs. Michał Materla. Do walki średnich miałoby dojść na gali KSW 51 w Zagrzebiu. Zestawienie jest całkiem logiczne, gdyż obaj zawodnicy mają na koncie wygrane nad Damianem Janikowskim.

Na tej samej gali do walki o pas mistrzowski kategorii koguciej ma stanąć Antun Racić. Reprezentant gospodarzy prawdopodobnie zmierzy się z Damianem Stasiakiem. Polak ma w rekordzie wygraną zanotowaną w starciu z Filipem Pejiciem na gali UFC Fight Night 86 w Zagrzebiu.

Wedle niepotwierdzonych doniesień na gali KSW 52 w Gliwicach dojdzie do arcyciekawego starcia w dywizji piórkowej. Młodziutki Salahdine Parnasse doczeka się walki o najwyższe laury. Rywalem niepokonanego Francuza będzie doświadczony Ivan Buchinger.

Należy pamiętać, że żadna z informacji nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ani nawet słownie potwierdzona przez właścicieli federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments