piotr kuberski przed ksw 88

Piotr Kuberski przed KSW 88: „Droga do KSW była bardzo długa…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 listopada 2023

Piotr Kuberski wypowiedział się przed galą KSW 88 w Radomiu. Zawodnik ANKOS MMA przyznał, że jego droga do KSW była bardzo długa. Co ciekawego powiedział 'Qbear’ przed walką z Bartoszem Leśko?

Piotr Kuberski przeszedł z organizacji FEN do KSW. Mimo, że „Qbear” był mistrzem Fight Exclusive Night to teraz przyjdzie mu się zmierzyć z Bartoszem Leśko, zawodnikiem notowanym na ósmym miejscu w rankingu kategorii średniej.

Niepokonany od ośmiu walk Kuberski wypowiedział się przed swoim debiutem w federacji KSW. Kuberski i Leśko zmierzą się 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu. Co przed pierwszym startem w najlepszej europejskiej organizacji MMA powiedział Kuberski?

„Droga do KSW była bardzo długa. KSW jest marką rozpoznawalną w całej Europie, więc jest to dla mnie ruch bardzo dobry sportowo, ale również marketingowo. Myślę, że to, iż jestem dobrym człowiekiem i sportowcem przyniosło mnie aż tutaj i jestem z tego dumny. Przyszedłem tutaj sprawdzić się z każdym. W rankingu każdy z zawodników jest bardzo mocny.”

Piotr Kuberski szanuje rywala z którym przyjdzie mu stoczyć bój w najbliższą sobotę. Kuberski docenia Bartosza Leśko, o którym powiedział:

„Jest dla mnie topowym zawodnikiem w Polsce i cieszę się, że mogę się z nim sprawdzić. Ma na swoim koncie siedem poddań przez duszenie zza pleców, dysponuje dobrym kardio i bardzo inteligentnie prowadzi walki. To będzie mega wyzwanie sportowe. Bardzo się cieszę, że dojdzie do tej walki.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments