ksw 77 strefa fana

Pierwsze informacje o Strefie Fana przed XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2022

Na profilu federacji KSW na facebooku pojawiły się pierwsze informacje na temat Strefy Fana przed galą XTB KSW 77: Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski. Znamy już datę oraz lokalizację tego wydarzenia, na które zapewne mimo zimowej aury wybierze się wielu sympatyków MMA.

Strefy Fana przed galami KSW od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem kibiców. Na fakt ten wpływa wiele czynników takich jak możliwość zrobienia sobie zdjęcia czy uzyskania autografu od jednego z gości specjalnych, przymierzenie pasa mistrzowskiego federacji KSW, uczestnictwo w grach i zabawach, w których można zdobyć cenne pamiątki, a czasem także nawet możliwość włączenia się do dyskusji czy też zwykłej rozmowy z uczestnikami gali.

Strefa Fana przed galą XBT KSW 77: Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski odbędzie się 17 grudnia w małej arenie, która znajduje się tuż przy dużej Arenie Gliwice. Start imprezy zaplanowano na 15:00 i potrwa ona do 18:00.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0