Grzebyk znokautował Jasse KSW

Piekielny lewy na wątrobę! Andrzej Grzebyk znokautował Otona Jasse na XTB KSW 77! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Andrzej Grzebyk miał na gali KSW 77 zmierzyć się z Emilem Meekiem. Niestety Norweg doznał urazu nogi, który wykluczył go ze startu w Gliwicach. Kontuzjowanego zawodnika w rozpisce zastąpił specjalizujący się w parterze Oton Jasse. Jaki wynik padł w pojedynku strikera z grapplerem?

Brazylijczyk reprezentujący Tata Fight Team głównie toczy swoje walki w parterze. Nie oznacza to jednak, że Oton Jasse jest zawodnikiem, który często pada na deski po ciosach rywali, wręcz przeciwnie na 29. stoczonych walk tylko jedną przegrał przez KO. Zawodnik z kraju kawy zwykle walczył na galach organizacji WOCS, jednak często przeplatał te występy z wizytami w Rosji, gdzie bił się zarówno na eventach ACA jak i Gorilla Fighting czy OFC.

Andrzej Grzebyk ma za sobą sześć pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 72 i przegrał z Tomaszem Romanowski. Wcześniej musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego. Niezależnie jednak od wyniku Andrzej zawsze daje efektowne boje w klatce. Od roku 2018 żadna z jego walk nie zakończyła się na kartach sędziowskich. Grzebyk najczęściej nokautuje swoich rywali. W ten sposób wygrał już jedenaście razy. Trzy razy natomiast zdobywał zwycięstwo przez poddanie.

Jaki wynik padł w pojedynku strikera z grapplerem?

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Pierwsze słowa Mameda Khalidova po walce:

Andrzej Grzebyk znokautował Jasse piekielnym lewym na wątrobę!

Andrzej Grzebyk rozpoczął od niskiego kopnięcia. Wow! Ależ gibki Brazylijczyk próbował obalić Polaka, a następnie śmignął w powietrzu w celu wyjęcia latającej balachy. Grzebyk się wybronił i pracuje z góry. Bardzo mocna nawałnica ciosów ze strony Polaka, który przepuścił istną kanonadę z góry, a następnie próbował wpiąć duszenie zza pleców. Jasse przetrwał i nawet udało mu się wrócić do stójki jednak tam Andrzej Grzebyk wypuścił istną bombę na wątrobę Brazylijczyka, a ten zwalił się momentalnie z nóg!

Andrzej Grzebyk pok. Otona Jasse przez nokaut w pierwszej rundzie

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0