Phil De Fries stoczy rewanż na KSW 79? Jego pogromca zgłosił gotowość do walki!

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 19 stycznia 2023

Pogromca Phila De Friesa zgłasza gotowość do walki. Chciałby zmierzyć się z Brytyjczykiem o mistrzowski pas organizacji KSW.

25 lutego największa polska federacja MMA odwiedzi Czechy. W Libercu odbędzie się gala KSW 79, podczas której do klatki powróci niepokonany od ponad 5 lat Phil De Fries. Ponownie będzie on bronił tytułu, jednak na ten moment nie wiadomo, z kim zawalczy.

Pogromca De Friesa zgłasza gotowość

Brytyjczyk zdominował kategorię ciężką i w okrągłej klatce KSW nie odniósł jeszcze żadnej porażki. Ma już na swoim koncie 7 obron tytułu, a niektórych zawodników pokonał dwukrotnie. Prawdopodobnie tym razem organizacja zakontraktowała nowego zawodnika, który będzie rywalem mistrza.

Co ciekawe, pod ostatnim postem, w którym KSW pyta o przeciwnika dla Brytyjczyka, swoją gotowość do walki zgłosił Todd Duffee, z którym De Fries zmierzył się na gali UFC 155 w 2012 roku. Wówczas to Amerykanin zwyciężył przez TKO w nieco ponad 2 minuty.

Od tamtego starcia Brytyjczyk wygrał 13 z 17 pojedynków, natomiast Duffee stoczył tylko trzy walki i zanotował zwycięstwo, porażkę oraz remis. Nie wykluczone, że to właśnie on będzie rywalem mistrza. Amerykanin chęć walki wyraził pod poniższym wpisem:

Źródło: Instagram

Zostaw ocenę
0
0