phil de fries przed ksw 95

Phil de Fries przed KSW 95: „Od dawna nie stałem przed tak wielkim wyzwaniem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2024

Phil de Fries na gali KSW 95 zmierzy się z Augusto Sakaiem. Anglik szczerze przyznał, że pretendent do pasa jest świetnym zawodnikiem.

Phil de Fries stanie od obrony mistrzowskiego pasa KSW w kategorii ciężkiej. 7 czerwca na gali KSW 95 w Olsztynie Anglik zmierzy się z Augusto Sakaiem, weteranem organizacji UFC.

De Fries jest bardzo zmotywowany przed walką z Augusto. Anglik mocno ceni umiejętności Brazylijczyka, który pokonał między innymi Marcina Tyburę i Andreia Arlovskiego.

– Mój kolejny przeciwnik bardzo mnie motywuje. Augusto jest fantastycznym zawodnikiem. Jest wielki. Należał kiedyś do najlepszej dziesiątki na świecie. Ma na swoim koncie wspaniałe zwycięstwa. Od dawna nie stałem przed tak wielkim wyzwaniem. Chcę wygrać z zawodnikiem tego formatu na dowód tego, że potrafię pokonać każdego i wiem, że mnie na to stać.

Phil de Fries jest pod wrażeniem stójki Sakaia. Mistrz kategorii ciężkiej federacji KSW dodał jednak, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych rywali w jego karierze.

– Augusto jest bardzo niebezpieczny w stójce. Zna wiele sztuczek na najwyższym poziomie. Stać go na wszystko. To jeden z najbardziej kompletnych przeciwników w mojej karierze. Dzięki temu to zwycięstwo będzie smakować jeszcze lepiej.

Kto wygra walkę De Fries vs. Sakai?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments