Phil Baroni aresztowany

Phil Baroni weteran PRIDE i UFC aresztowany i oskarżony o morderstwo dziewczyny!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 stycznia 2023

Phil Baroni, weteran organizacji PRIDE FC oraz UFC został aresztowany w San Pancho i oskarżony o morderstwo swojej partnerki w hotelowym pokoju. Informacja ukazała się na łamach dziennika Tribuna de la Bahia.

Phil Baroni (16-19) poza startami w UFC i PRIDE walczył również na galach innych wielkich organizacji jak Strikeforce, EliteXC, Cage Rage czy ONE FC. Weteran światowych ringów i klatek wykonał telefon z pokoju informując służby o tym, że jego dziewczyna leży nieprzytomna i potrzebuje pilnej pomocy medycznej.

Kiedy policjanci zjawili się w pokoju kobieta leżała na łóżku okryta prześcieradłem i nie dawała znaków życia. Ponad to miała na twarzy i ciele siniaki oraz otarcia wyglądające tak jakby została pobita. Baroni tłumaczył sprawę faktem, że gdy w środku nocy palili marihuanę i pili piwo kobieta nagle wyznała mu, że zdradziła go z innym mężczyzną. Phil nakazał jej wzięcie prysznica, ta jednak odmówiła, więc zaciągnął ją do łazienki i wrzucił do kabiny prysznicowej.

Jak się później okazało Baroni rzucił kobietą tak mocno, że ta uderzyła się w głowę, straciła przytomność i upadając uderzyła się w głowę po raz kolejny. Policja, prokuratura i sąd w Valle de Banderas przeprowadzą autopsję, by ustalić dokładną przyczynę śmierci kobiety. Amerykanin oczywiście został aresztowany.

Kolejny z lokalnych portali Observando la Bahia opublikował zdjęcia z zatrzymania. Sylwetka, broda oraz tatuaże wskazują, że Baroni faktycznie został aresztowany.

https://twitter.com/RodDelCampo/status/1610449721767915520
Zostaw ocenę
0
0