PFL gale w europie

PFL zorganizuje w tym roku cztery gale w Europie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2023

Organizacja PFL kontynuuje ekspansję na europejski rynek. Dziś na oficjalnej stronie PFL pojawił się news zdradzający, że Amerykanie w 2023 roku zorganizują cztery gale w Europie. Gdzie i kiedy będzie można wybrać się na galę PFL?

Pierwsza gala PFL w Europie w 2023 roku odbędzie się 25 marca w Vertu Motors Arena w Newcastle. To nie może dziwić, gdyż w parku zawodniczym organizacji znajduje się wielu zawodników z Wysp Brytyjskich.

Na drugie wydarzenie przyjdzie nam jednak sporo poczekać, gdyż odbędzie się ono dopiero 8 lipca w Verti Music Hall w Berlinie. Te dwa pierwsze eventy wspólnie zamkną sezon zasadniczy PFL Europe.

Trzecia gala, czyli event na którym zostaną rozegrane play-offy odbędzie się 30 września w Zenith Paris La Villette w stolicy Francji, Paryżu.

Finałowa gala, która wyłoni mistrzów PFL Europe w czterech kategoriach wagowych, a zarazem zdobywców nagród pieniężnych odbędzie się 8 grudnia w 3Arena w Dublinie.

Według informacji jakie udało się nam zebrać mistrzowie europejskich gal otrzymają czeki wysokości 100 tysięcy dolarów, a nie miliona dolarów. Ponad to zwycięstwa na finałowej gali zapewnią im także przepustkę do sezonu zasadniczego PFL w 2024 roku.

Zostaw ocenę
0
0