PFL Sadibou Sy Olivier Aubin-Mercier knockouts

PFL 6 – niesamowite nokauty w wykonaniu mistrzów [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2023

Szósta gala organizacji PFL w sezonie 2023 za nami! Na gali w Overtime Elite Arena w Atlancie padły niesamowite nokauty. Fenomenalnie zaprezentowali się triumfatorzy play-offów z 2022 roku, czyli Olivier Aubin-Mercier oraz Sadibou Sy.

Olivier-Aubin Mercier w walce wieczoru mierzył się z rodakiem Anthonym Romero. Bratobójczy pojedynek Kanadyjczyków miał wielką stawkę, gdyż przegrany przekreślał swoje szanse na awans do fazy play-off. W pierwszej rundzie Romero miał swój moment, gdzie wstrząsnął mistrzem jednak później przewagę zaczął zyskiwać Aubin Mercier.

W trzeciej rundzie Olivier wyprowadził high kicka w momencie, w którym Romero lekko obniżył pozycję i ruszył do przodu, w ten sposób nie stopa a kolano Aubina-Merciera trafiło w szczękę Anthony’ego i ten padł na deski.

W co-main evencie wydarzenia Sadibou Sy, czyli mistrz PFL w kategorii półśredniej z 2022 roku ustrzelił piękną obrotówką Shane’a Mitchella. Niesamowity nokaut możecie zobaczyć poniżej:

Z zawodników biorących udział w tegorocznym sezonie wygrane przez nokauty zanotowali także Magomed Magomedkerimov, Clay Collard, Carlos Leal. Skrót z całej gali PFL 6 znajdziecie tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments