pfl 5 kasanganay nokautuje w ostatniej sekundzie znamy półfinalistów playoff

PFL 5: Kasanganay nokautuje w ostatniej sekundzie! Znamy półfinałowe pary play-offów! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2024

Impa Kasanganay wygrał przez techniczny nokaut w ostatniej sekundzie drugiej rundy. Na gali PFL 5 wyłoniono półfinalistów play-offów w kategoriach lekkiej i półciężkiej.

Ubiegłoroczny zwycięzca finału play-offów Impa Kasanganay był jedynym uczestnikiem głównej karty walk gali PFL 5, który zdołał skończyć walkę przed czasem. Kasanganay mocno obijał Jakoba Nedoha, a sędzia wkroczył między zawodników równo z gongiem kończącym drugą odsłonę.

Początkowo komentatorzy myśleli, że Nedoh został uratowany przez gong i będzie kontynuował pojedynek jednak szybko okazało się, że sędzia po prostu zakończyć starcie.

Clay Collard przegrał z Madsem Burnellem w walce wieczoru jednak mimo to zakwalifikował się do fazy play-off. W półfinale zmierzy się z Brentem Primusem, byłym mistrzem Bellatora. Primus na gali w Salt Lake City udusił Solomona Renfro w trzeciej rundzie. W drugim półfinale play-off w kategorii lekkiej spotkają się Gadzhi Rabadanov i Michael Dufort.

Wspomniany wyżej Kasanganay oczywiście wywalczył awans do półfinału PFL w kategorii półciężkiej. Kasanganay w fazie play-off zmierzy się z Joshem Silveirą. Będzie to zatem rewanż za ubiegłoroczny finał, w którym górą był Impa.

W drugim półfinale dywizji do 93 kilogramów zmierzą się Rob Wilkinson i Dovletdzhan Yagshimuradov. Obaj zawodnicy wygrali swoje walki na gali w Salt Lake City. Warto wspomnieć, że Wilkinson to były mistrz PFL, który ma na koncie wpadkę dopingową.

Materiał video z finishem z walki Kasanganay vs Nedoh możecie zobaczyć poniżej, podobnie jak skrót całej gali PFL 5.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments