Personalne zaczepki w stronę Khamzata Chimaeva! „Jego matka wychowała…”

S
0
Opublikowano: 30 czerwca 2023

Coraz dłużej fani talentu Khamzata Chimaeva czekają na jego powrót do oktagonu. Niebawem „stuknie” rok od ostatniej walki „Borza”, którego tym razem bardzo personalnie zaczepił nowy oponent.

-> Graj i oglądaj gale UFC na żywo! <-

Urodzony w Czeczenii, a reprezentujący Szwecję zawodnik ma perfekcyjny rekord 12-0 i tylko jeden jego pojedynek zakończył się decyzją. Chimaev szybko zrobił furorę niemal z dziecinną łatwością przedzierając się przez każdego kolejnego oponenta. Sprawy skomplikowały się w ubiegłym roku.

O ile Khamzat pokonał werdyktem arbitrów Gilberta Burnsa, o tyle pół roku później przekroczył limit wagi półśredniej, wywracając do góry nogami najważniejsze walki UFC 279. Zamiast z Natem Diazem Czeczen spotkał się z Kevinem Hollandem, którego poddał już w 133 sekundy. Od tamtego czasu nie stawił się w oktagonie.

Choć niedawno sam zapowiedział, że na 90% zmierzy się z Kamaru Usmanem, to wciąż brak oficjalnej informacji na temat tego zestawienia. Portal MMA Orbit wyliczył tymczasem ile czasu wynosi pauza „Borza”. To już ponad 290 dni i o ile ze względów religijnych można zrozumieć przerwę w Ramadanie, o tyle ten trwa około 30 dni.

Na wspomniany wpis zareagował tymczasem Joaquin Buckley. „New Mansa” przerwał niedawno passę 2. kolejnych porażek i jest typem zawodnika, który nie lubi nudy. Wiele wskazuje na to, że nie po drodze mu z Chimaevem, gdyż zaczepił go mocno personalnie:

„Bo jego matka wychowała dz*wkę” – napisał Amerykanin dodając kilka emotek.

UFC Vegas 76 – Obstaw i oglądaj na żywo!

Już w ten weekend odbędzie się gala UFC Vegas 76. Całą kartę walk możecie obstawić i oglądać na żywo na stronie bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę jakiekolwiek zdarzenie otrzymacie dostęp do Fortuna TV.

Nowi użytkownicy na start otrzymają szereg bonusów. Darmowe 20 zł wpadnie na konto za samą rejestrację, a kolejnych 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments