UFC

Pedro Jordao: „Walka Weili Zhang vs. Rose Namajunas najpewniej odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pedro Jordao, czarny pas pod Carlosem Gracie Jr., wypowiedział się na temat planów swojej podopiecznej Weili Zhang. Brazylijczyk trenuje Chinkę od ponad sześciu lat i twierdzi, że wiele będzie zależało od tego jak rozwinie się sytuacją związana z pandemią koronawirusa.

„Walka Weili Zhang vs. Rose Namajunas najpewniej odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku. Wierzę w Weili, Trenujemy od dłuższego czasu i na ten moment wydaje się, że będzie to pojedynek z Rose jednak kontrakty nie zostały jeszcze podpisane. Wszystko jednak ku temu zmierza i my chcemy tego starcia. Rose będzie kolejną doskonałą rywalką, która ma więcej atutów niż dotychczasowe przeciwniczki Weili. Namajunas jest spokojna, skoncentrowana, silna i bardzo utalentowana jednak jeśli mam być szczery naszym zdaniem biorąc pod uwagi styl walki prezentowany przez Rose jest to idealna rywalka dla Zhang.”

Jordao skomentował również umiejętności parterowe Weili:

„Była w stanie sprowadzić wszystkie rywalki do parteru, nie udało się to jedynie w starciu z Jessicą Andrade. Oglądam z bliska ewolucję parterowej gry u Weili i mogę spokojnie powiedzieć, że gilotyna, duszenie zza pleców i armbar w wykonaniu Zhang to nie tylko doskonale dopracowane techniki, lecz również takie w których Chinka może zademonstrować swoją wielką siłę.”

Comments are closed.