Pawlak wyklucza natychmiastowy rewanż z Romanowskim. „Bez sensu. Zobaczymy czy sobie poradzi z…”

S
0
Opublikowano: 06 czerwca 2023

Paweł Pawlak pokonał w miniony weekend Tomasza Romanowskiego i został nowym mistrzem wagi średniej KSW. W programie Oktagon Live zawodnik Octopus Fight Team wypowiedział się na temat natychmiastowego rewanżu.

Kategoria do 84 kilogramów największej polskiej organizacji MMA blisko rok pozostawała bez panującego championa. Roberto Soldić sięgnął po tytuł w grudniu 2021 roku, a oficjalnie zawakował go 1 sierpnia kolejnego. Po kilku pojedynkach wreszcie poznaliśmy oficjalnych pretendentów do bezpańskiej korony.

Paweł Pawlak podczas KSW Colosseum 2 stoczył o nią walkę z Tomaszem Romanowskim. „Tommy” przegrał przez TKO w 5. odsłonie, ale już wczoraj upomniał się o kolejny pojedynek:

„Powoli rany się goją. Do końca tygodnia robię sobie off. Chcę, żeby głowa odpoczęła. Telefon do Wojsława Rysiewskiego wykonany o rewanż, wiem, że wszyscy chcą zobaczyć patrząc, ile wiadomości od was dostaję. A po drugie sam go chcę, proszę o dostanie jeszcze jednej szansy, wiele osób wie dlaczego. Dziękuję jeszcze raz wszystkim. On wróci” – napisał fighter Bereker’s Team na swoich social mediach.

Pawlak nie chce natychmiastowego rewanżu z Romanowskim!

„Plastinho” nie uważa jednak, by Tomek zasłużył sobie na natychmiastowy rewanż. Pawlak w wywiadzie, którego udzielił w programie Oktagon Live dodał też, jakie jego zdaniem teraz pojedynki powinny mieć miejsce w dywizji średniej KSW.

„Szczerze mówiąc moim zdaniem to bez sensu, ponieważ ja go zdominowałem na pełnym dystansie. On tam gada coś, że… Już, tam ludzie mówią, że miał kontuzję i tak dalej. Zderzenie głowami niby zrobiło robotę, bo rozciął łuk brwiowy i to zadecydowało o walce… Tak naprawdę to nie miało większego znaczenia.”

„Moim zdaniem? Powinien zawalczyć z Breesem. Zobaczymy, czy sobie poradzi. Ja zawalczę z Michałem Materlą, albo jak Mamed będzie chciał, to z Mamedem. Nie ukrywajmy, że Michał Materla też zrobił kawał dobrej roboty i zasłużył na walkę o pas. Byłoby to coś pięknego i wielkiego zawalczyć z nim.”

Zostaw ocenę
8
5
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments