pawlak przed rewanżem z janikowskim damian zrobił się arogancki

Pawlak przed rewanżem z Janikowskim: „Damian zrobił się arogancki, chcę mu utrzeć nosa”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lipca 2024

Paweł Pawlak zmierzy się z Damianem Janikowskim w walce wieczoru KSW 96. Zawodnicy stoczą rewanżowy pojedynek, a mistrz chce utrzeć nosa pretendentowi.

Paweł Pawlak to aktualny mistrz federacji KSW w kategorii do 84 kilogramów. 20 lipca na gali XTB KSW 96 w Łodzi, Pawlak stanie do obrony tytułu. Po raz drugi w karierze Paweł zmierzy się z Damianem Janikowskim. W pierwszej walce górą był Pawlak.

Zawodnik łódzkiego Octopusa widzi luki w grze rywala. Pawlak zwrócił uwagę, że jego przewagą powinna być kondycja i walka na dłuższym dystansie. Mistrz chce skończyć pretendenta w czwartej lub piątej rundzie.

– Jeśli Damian nie rozkłada sił, szybko puchnie. Jeśli za bardzo pójdzie piecem na początku walki, to nie wystarczy mu tlenu na całe starcie. Pokażę mu, że tlen i kondycja są bardzo ważne, a nie tylko to, że masz bardzo mocne uderzenie, jesteś duży i silny. Wierzę, że czwarta i piąta runda będą decydowały i myślę, że w tych rundach walka może się zakończyć. Mam dużą motywację do tego, żeby skończyć go przed czasem. Pokazać mu, kto jest tutaj mistrzem. Wtedy walka z Damianem była najlepszym starciem wieczoru i teraz też chciałbym, aby było tak samo.

Pawlakowi nie spodobały się wypowiedzi udzielane przez Janikowskiego branżowym dziennikarzom. Zdaniem mistrza KSW w kategorii średniej, pretendent stał się arogancki.

– Damian zrobił się trochę arogancki w tym wszystkim i myśli, że ta walka będzie dla niego łatwa, że łatwo zdobędzie pas. Obserwuję go, oglądam wywiady i słyszałem, że myśli, iż to będzie dla niego łatwa walka. Mam bardzo wielką motywację do tego, żeby mu trochę utrzeć nosa i pokazać mu, że „Plastinho” nie jest taki słaby.

Aktualne kursy bukmacherskie na pojedynek Pawlak vs Janikowski 2 znajdziesz u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

Paweł Pawlak
VS
Damian Janikowski
1 1.44
2 2.79
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments