Paweł Pawlak przed XTB KSW Colosseum 2

Paweł Pawlak przed XTB KSW Colosseum 2: „Mój styl jest nieszablonowy, on będzie się w tym gubił.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2023

Paweł Pawlak szykuje się do konfrontacji mistrzowskiej i zapowiada, że walka z Tomaszem Romanowskim może skraść show gali XTB KSW Colosseum 2. Zawodnicy zmierzą się w pojedynku o wakujący pas kategorii średniej.

Paweł Pawlak idzie jak burza przez kolejne walki w KSW. W pierwszym starciu, do którego doszło podczas gali KSW 63, rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybrany walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami.

W drugim boju w okrągłej klatce Pawlak pokonał Cezarego Kęsika, a w listopadzie 2022 roku rozbił przed czasem Toma Breese’a. Popularny „Plastinho” jest byłym mistrzem organizacji Babilon MMA. Od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał siedem pojedynków, a raz zremisował.

Co do powiedzenia przed walką z Tomaszem Romanowskim miał Paweł?:

„Zasłużyliśmy na tę walkę i damy w niej z siebie wszystko. Jesteśmy teraz na szczycie swoich umiejętności i pokażemy to już niedługo w klatce. Mam nadzieję, że skradniemy show. Liczę, że sześćdziesiąt tysięcy kibiców będzie nas bardzo dopingowało i jarało się tą walką. Będzie świetne sportowe widowisko. Tomek jest bardzo niewygodnym rywalem. Każdy wie, co on robi, ale i tak nikt nie potrafi go powstrzymać. Myślę jednak, że mój styl jest na tyle nieszablonowy, że on sam będzie się w tym gubił, będzie popełniał dużo błędów i ja to wykorzystam.”

źródło: oficjalna strona federacji KSW

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments