paulo costa operacja łokcia brazylijczyk ufc 294

Paulo Costa przeszedł operację łokcia! Czy Brazylijczyk wyleczy się do UFC 294?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 października 2023

Paulo Costa przeszedł operację łokcia. Brazylijczyk poinformował o tym dziś na instagramie. Na UFC 294 rywalem Paulo ma być Khamzat Chimaev. Czy Costa zdoła się w pełni wyleczyć do 21 października i czy da radę się odpowiednio przygotować do walki?

Paulo Costa zamieścił na instagramie kilka zdjęć prezentujących uraz łokcia. Brazylijczyk przeszedł trzy tygodnie temu operację. W obozie Costy trwa zatem walka z czasem by fighter nie tylko w pełni wyleczył się do 21 października, lecz także by był odpowiednio przygotowany do walki na UFC 294 w Abu Dhabi.

Paulo Costa ma stoczyć pojedynek z Khamzatem Chimaevem w co-main evencie wydarzenia. Obaj zawodnicy miewali w przeszłości problemy z wypełnieniem limitu wagowego. Matchmakerzy organizacji UFC zapewne mieliby ogromne problemy ze znalezieniem zawodnika, który byłby gotów do zastąpienia Borrachinhy w rozpisce.

Paulo Costa miał operację łokcia przed UFC 294

Oto co Paulo Costa napisał na instagramie:

„Jak silny naprawdę jesteś? Nie wiesz tego do momentu, w którym nie przejdziesz przez prawdziwe piekło. Trzy tygodnie temu przeszedłem operację łokcia, potrzebowałem 10 szwów. Wiem, że jestem twardy i stawiam czoła przeciwnościom losu. Problemy zdrowotne mnie nie zatrzymują, wciąż się przygotowuję do walki, sparuję itd. Bóg dał mi niesamowitą kondycję i otoczył mnie wspaniałymi ludźmi.”

Wydarzenia organizacji UFC obstawisz i obejrzysz na eFortuna.pl. Legalny polski bukmacher ma aktualnie specjalną promocyjną ofertę dla nowych graczy. Zarejestruj konto i obstawiaj gale UFC bez ryzyka tylko tutaj!

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments