Daley Gamebred Boxing Masvidal

Paul Daley nie zawalczy na gali Gamebred Boxing 4. Jorge Masvidal wyjaśnia powód absencji Anglika!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2023

Paul Daley miał zawalczyć 1 kwietnia na gali Gamebred Boxing 4. Anglik miał się zmierzyć z Markusem Perezem w sześciorundowym pojedynku. Niestety „Semtex” ostatecznie nie pojawi się w Fiserv Forum w Milwaukee. Sytuację skomentował Jorge Masvidal, który jest właścicielem organizacji.

Karta walk gali Gamebred Boxing 4 jest zbudowana w oparciu o doskonałych zawodników MMA, którzy w większości zakończyli już przygodę z tym sportem jednak wciąż poszukują sportowych wyzwań. W Milwaukee fani zobaczą takie pojedynki jak Jose Aldo vs. Jeremy Stephens czy Vitorf Belfort vs. Jacare Souza. W main evencie Anthony Pettis zmierzy się z legendarnym pięściarzem Royem Jonesem Juniorem.

Na gali miał także wystąpić Paul Daley, który zestawiony był z Markusem Perezem. Niestety Anglik nie zjawi się w Milwaukee, a powody absencji „Semtexa” wyjaśnił Jorge Masvidal, czyli właściciel organizacji.

„Mieliśmy problem z wizą. To właśnie dlatego musieliśmy zdjąć Paula Daleya z rozpiski. Zastąpi go Joe Riggs. Słuchajcie Paul może mieć wizę do USA, uzyskiwał ją wielokrotnie w przeszłości. Problem w tym, że jak zmieniasz pracodawcę to większość papierów trzeba składać od nowa, my dopiero się tego uczymy. Jesteśmy jednak nim bardzo zainteresowani i będziemy robić wszystko by pojawił się na jednej z kolejnych gal.”

Zostaw ocenę
0
0