Patryk Kaczmarczyk na dłużej w KSW

Patryk Kaczmarczyk na dłużej w KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Federacja KSW zaoferowała nowy kontrakt Patrykowi Kaczmarczykowi, a ten przyjął warunki zaproponowane przez KSW. Informacja o podpisaniu nowej umowy z utalentowanym fighterem z Radomia pojawiła się w mediach społecznościowych.

Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Tarchilę na gali KSW 85. Zawodnik nie był jednak zadowolony ze swojej dyspozycji. W trakcie swojej wypowiedzi po walce Kaczmarczyk zdradził lokalizację gali KSW 88.

Kaczmarczyk przyznał także, że chciałby stoczyć pojedynek z Danielem Rutkowskim. To zestawienie wedle Kaczmaczyka miałoby porwać publikę w Radomiu. Na ten moment ta walka nie została jednak zakontraktowana i nie wiemy z kim w kolejnym boju zmierzy się Kaczmarczyk.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

Patryk Kaczmarczyk przedłużył kontrakt z KSW

Patryk Kaczmarczyk przedłużył kontrakt z KSW! Federacja poinformowała o podpisaniu nowej umowy z zawodnikiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments