UFC

Patricio Pitbull krytykuje UFC: „Wygląda to tak jakby mówili: Jeba* zawodników.”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Patricio Pitbull (30-4) skrytykował UFC za brak klasy w trakcie panującej pandemii koronawirusa. Oto co Brazylijczyk powiedział:

„Szczerze gdybym miał tyle pieniędzy, gdybym miał środki jak miliarder tak jak właściciele UFC czy Bellatora to postąpiłbym tak jak zachowują się oficjele Bellatora, a nie jak UFC. Po co wymyślać sztuczne twory, podawać że gale się odbędą i nie zdradzać dokładnej daty ani lokalizacji wydarzenia. Na moje to wygląda tak, że zawodnicy są najmniej ważni dla nich. To wygląda trochę tak jakby mówili: Jebać zawodników, niech przyjeżdżają na gale i walczą, a jak któryś złapie koronawirusa i umrze to chuj z nim, ważne żebyśmy zarobili pieniądze.

Liczy się jedynie robienie szumu, hałasu po to by media się tym zainteresowały. Po co organizować gale skoro nie można na nie nawet ściągnąć zawodników z innych krajów. Nie ma sensu robić takich planów, trzeba tak jak Scott Coker poczekać, obserwować i po zniesieniu obostrzeń przez amerykański rząd zacząć szybko realizować plany odnośnie pierwszej gali, gdy świat opanuje sytuację z koronawirusem.”

Comments are closed.