Parnasse uderza w Ziółkowskiego po KSW Colosseum 2! „Nadal jestem w szoku”

S
0
Opublikowano: 05 czerwca 2023

Jeszcze w trakcie trwania wielkiego święta MMA, jakim niewątpliwie była gala XTB KSW Colosseum 2, powstała na nim spora rysa. Pojedynek Ziółkowski vs Parnasse, na który liczyło wielu kibiców, został odwołany. Francuz ewidentnie nie był pocieszony takim obrotem spraw.

Druga gala KSW na Stadionie Narodowym elektryzowała całą społeczność polskich fanów MMA. Zapowiedziane były aż trzy walki o mistrzowskie tytuły, choć koniec końców odbył się zaledwie jeden. Rywal Jakuba Wikłacza Werlleson Martins z powodu komplikacji zdrowotnych nie był w stanie wypełnić limitu kategorii koguciej i wycofał się w przeddzień wydarzenia.

Na samym XTB KSW Colosseum 2 doszło do pojedynku o tytuł wagi średniej, Pawlak vs Romanowski. „Plastinho” zwyciężył przez TKO w 5. rundzie i była to jedynka walka o mistrzowską stawkę. Niedługo później zza kulis napłynęły niepokojące wieści o kontuzji Mariana Ziółkowskiego. Champion kategorii lekkiej doznał urazu więzadeł w kolanie i pojedynek z Salahdinem Parnassem został anulowany.

„Golden Boy” zachował się honorowo i stawił się w klatce. Powiedział tam Mateuszowi Borkowi, że sytuacja jest prosta. Nie bronił pasa ani razu przez ostatni rok, toteż zawakował go, zapowiadając powrót przy pierwszej okazji. Parnasse tymczasem ma zostać promowany na pełnoprawnego mistrza.

Francuzowi wszystko to nie przypadło jednak do gustu. Wczorajszego wieczoru opublikował wideo z wymownym podpisem uderzającym w Ziółkowskiego.

„Nadal jestem w szoku. Marian na 20 minut przed walką.”

Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments