Oscar De La Hoya o walce Paul Diaz

Oscar De La Hoya: „Walka Jake Paul vs. Nate Diaz sprzeda 3 miliony PPV, to super starcie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

Oscar De La Hoya nie szczędził komplementów dla samego zestawienia jak i dla uczestników zapowiedzianej walki. Były mistrz uważa, że pojedynek Jake Paul vs. Nate Diaz to super starcie, które może sprzedać nawet 3 miliony PPV!

Żywa legenda zawodowego boksu – Oscar De La Hoya rzadko wypowiada się pozytywnie na temat zawodników MMA, a także pięściarzy nie walczących na jego eventach. Tym razem jednak było inaczej i De La Hoya w samych superlatywach ocenił zestawienie Jake Paul vs. Nate Diaz.

Co dokładnie powiedział na temat tej walki Oscar? Poniżej znajdziecie pełną wypowiedź promotora:

„Walka Nate’a z Jakiem Paulem będzie ogromna. To wielkie wydarzenie może sprzedać 2,5-3 miliony subskrypcji PPV. Obaj zawodnicy wiedzą jak się bić i to będzie super starcie. Nate to prawdziwy zawodnik z krwi i kości, on dobrze zna sztukę bokserską. Natomiast Jake Paul też będzie robił swoje. Nate jeśli potrzebujesz promotora lub jakiejkolwiek pomocy to bardzo chętnie ci jej udzielę. Oczywiście jeśli faktycznie jesteś 'wolny’ od kontraktu z UFC. To będzie wyrównany pojedynek, Jake dysponuje większą siłą ciosu, jest po prostu większy gabarytowo. Nate walczy nieszablonowo, trochę dziwnie, ale ma doświadczenie i wie jak zaskoczyć rywala. Czekam na to starcie.”

Więcej o samym zestawieniu Jake Paul vs. Nate Diaz możecie przeczytać w dedykowanym artykule. Jake Paul vs. Nate Diaz! „5 sierpnia pogrzeb Nate’a, wyślemy go w trumnie do Dany White’a.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments