organizacja ufc oglosiła główną kartę gali w sao paulo

Organizacja UFC ogłosiła główną kartę gali w Sao Paulo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 października 2023

Organizacja UFC ogłosiła główną kartę gali w Sao Paolo. W walce wieczoru zmierzą się Jailton Almeida i Derrick Lewis. O tym pojedynku wiedzieliśmy od dłuższego czasu. Pierwotnie Almeida miał się zmierzyć z Curtisem Blaydesem. Jak prezentują się pozostaje pojedynki rozpiski wydarzenia, które odbędzie się 5 listopada?

W main evencie gali w Sao Paulo zmierzą się Jailton Almeida i Derrick Lewis. Pierwotnie rywalem ’Malhadinho’ miał być Curtis Blaydes jednak wycofał się z udziału w gali i zastąpił go doświadczony Lewis. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Derrick Lewis vs. Jailton Almeida nowym main eventem gali UFC w Sao Paulo!

W co-main evencie wydarzenia Gabriel Bonfim podejmie Nicolasa Dalby. Brazylijczyk znalazł się bardzo wysoko w rozpisce. „Marretinha” udział w co-main evencie zapewnił sobie dzięki temu, że legitymuje się serią piętnastu zwycięstw z rzędu, a wszystkie dotychczas stoczone walki kończył przed czasem!

Matchmakerzy wyraźnie budowali główną kartę tak, aby wyglądała ona jak Brazylia kontra reszta świata. W każdej z walk mamy bowiem reprezentanta Brazylii. Na głównej karcie znaleźli się także Rodrigo Nascimento, Rodolfo Vieira i drugi z braci Bonfim – Ismael.

Na gali w Sao Paulo wystąpi także Caio Borralho, który miał zawalczyć z Nursultonem Ruziboevem jednak ten wypadł z rozpiski, a nowym rywalem „The Naturala” został Abus Magomedov.

Tak prezentuje się główna karta walk potwierdzona przez organizację UFC.

UFC Sao Paulo – karta walk

Karta główna:

  • Jailton Almeida vs. Derrick Lewis – walka wieczoru
  • Gabriel Bonfim vs. Nicolas Dalby – co-main event
  • Rodrigo Nascimento vs. Don’Tale Mayes
  • Caio Borralho vs. Abus Magomedov
  • Rodolfo Vieira vs. Armen Petrosyan
  • Ismael Bonfim vs. Vinc Pichel
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments