Angela Christian Lee ONE

Organizacja ONE Championship straci dwoje mistrzów?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 stycznia 2023

Jedne z największych gwiazd ONE Championship, rodzeństwo Christian i Angela Lee mogą rozstać się z singapurską organizacją. Prezes Chatri Sityodtong przyznał, że w ostatnim czasie rozmawiał z podwójnym mistrzem, a także z mistrzynią kategorii atomowej jedynie o śmierci ich siostry Victorii jednak dotarły do niego niepokojące informacje.

8 stycznia światem MMA wstrząsnęła informacja o śmierci 18-letniej zawodniczki Victorii Lee. Niepokonana młoda fighterka ONE zmarła niespodziewanie, a o jej śmierci poinformowała siostra Angela Lee, mistrzyni kategorii atomowej. Więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule. Victoria Lee nie żyje. O śmierci 18-letniej zawodniczki ONE Championship poinformowała jej siostra Angela.

Chatri Sityodtong prezes organizacji ONE zareagował bardzo szybko i na ostatniej gali zaprezentowano specjalny materiał video dedykowany Victorii, zapowiedział także organizację specjalnego corocznego wydarzenia, nazwanego imieniem 18-latki.

Teraz prezes ONE udzielił obszernego wywiadu South China Morning Post, na łamach którego zdradził, że organizacje ONE może stracić dwoje mistrzów. Chatri powiedział:

„Pojawiła się taka myśl w mej głowie, że Christian i Angela… to są czyste założenia, ponieważ nie rozmawiałem z nimi w ostatnich dniach, ale rozważyłem wszelkie możliwe scenariusze. Wydaje mi się, że albo nie będą walczyli przez długi, bardzo długi czas, kto wie może nawet zdecydują się na zakończenie kariery. Nie wiem czy to prawda czy nie, ponieważ nie chcę w tej chwili pytać ich o to bezpośrednio, ale słyszałem że United MMA zostało zamknięte. Donosiły nawet o tym media. Raz jeszcze podkreślam, że wszystkie rozmowy między mną, a rodziną Lee dotyczyły Victorii i z tego miejsca chciałbym im ponownie złożyć kondolencje, oraz przesłać im swoje wsparcie.”

Zostaw ocenę
0
0